MÖBLER / Bord / Lampbord 7674364
nr 767 4364
Lampbord
Med glasskiva, diameter: 55, höjd: 60
Kondition: slitage, skador, instabilt
Utrop:
300 kr
Såld:
100 kr
måndag 16 juli 2012
kl 19:22:24
15/7 10:10:38